ZVÁRACIA TECHNIKA | PREDAJŇA & E-SHOP

LORCH Slovensko

ZVARCENTRUM spolupracuje s renomovanými svetovými výrobcami, ktorých zastupujeme pre Slovenskú republiku. Jednou z kľúčových firiem, ktoré zastupujeme je spoločnosť Lorch Schweißtechnik GmbH. Sme výhraný a najväčší predajca zváracej techniky a príslušenstva spoločnosti Lorch Schweißtechnik GmbH pre Slovenskú republiku. Náš Team odborníkov je pravidelne školený na všetky ponúkané produkty s dôrazom na poskytovanie tých najlepších poradenských služieb v oblasti inovatívnych technológii s cieľom ich implementácie do výrobných procesov zákazníkov. Súčasťou nášho portfólia služieb je zaškolenie Vášho personálu pre správnu aplikáciu postupov a technológií. Záručný a pozáručný servis v našom servisnom stredisku alebo priamo u zákazníka je pre nás samozrejmosťou.

LORCH Slovensko v spojení s procesom zvárania MIG-MAG. Zváračky MIG-MAG.

Väčšia produktivita za kratší čas s menšou prepracovanosťou a požadovanou kvalitou zvaru v kombinácií so zárukou, ktorá stanovuje štandardy.

LORCH - Od štandardných procesov zvárania až po špičkové „SPEED“ procesy (SpeedPulse XT, SpeedARC XT, SpeedUP, SpeedROOT, SpeedCold), kotré Vám ponúkajú maximálny výsledok (riešenie).

Lorch M-Séria - Trafo-Synergické zváracie zdroje Lorch
Lorch S-Séria - SpeedPulse zváracie zdroje
S-Robotická Séria - Automatizované zváracie zdroje

V procese zvárania MIG-MAG Vám ponúkame široký výber zváracích zdrojov v závislosti od potreby zákazníka. Naši obchodníci Vám ponúkajú zváracie zariadenia MIG-MAG v rozsahu zváracieho prúdu od 160A do 500A v kompaktnom, alebo skriňovom prevedení. Naši aplikační technici Vám vysvetlia a optimalizujú zváracie procesy, aby ste dokázali využiť celý potenciál zváracieho zdroja.

LORCH Slovensko v spojení so zváracím procesom TIG. Zváračky TIG/WIG.

Zváracie zdroje LORCH v spojení s technológiou zvárania TIG prinášajú pohodlnú obsluhu, ako aj vo výrobných prevádzkach, tak aj kdekoľvek na cestách.
Zváracie zariadenia LORCH sú vybavené sofistikovanou invertorovou technológiou, vďaka ktorej zváranie AC a DC nemusí byť komplikované.

LORCH MicorTIG – Novinka v zváraní TIG.
LORCH Handy TIG – jednoduché a mobilné.
LORCH séria T – 3 kroky k dokonalému zváraniu.
LORCH T PRO - kompaktné a mobilné.
LORCH séria V – mobilný s vysokým pracovným cyklom.

Vysoko kvalitné zváracie systémy určené pre technológiu zvárania TIG na zváranie ocele, nehrdzavejúce ocele, medi a hliníka. Zváranie dostupné v režime zváranie AC / DC bez kompromisov, s najjednoduchšou prevádzkou, tiež plne automatizované v prípade potreby. Zváracie zdroje dostupné od 160A až do 500A, vzduchom, alebo vodou chladené zvyčajne so zapaľovaním HF a mnohými voliteľnými prvkami.

LORCH Slovensko v spojení so zváracím procesom MMA. Zváračky MMA, elektródové zváračky.

Zváracie zdroje LORCH v spojení s technológiou zvárania MMA prinášajú taktiež pohodlnú obsluhu, ako aj vo výrobných prevádzkach, tak aj kdekoľvek na cestách.

LORCH Séria X – extrémne robustné, extrémne silné, extra univerzálne zváracie zariadenie.
LORCH MicorStick – ľahké a robustné zváracie zariadenie.

Malé, kompaktné elektródové zváracie zdroje LORCH sú bezproblémové pri manipulácii aj prevádzke, dokonca je možné nájsť kombináciu aj s lítiovou batériou nezávislou na elektrickej sieti. Pretože nie je potrebný žiadny extra ochranný plyn, je možné zvárať aj vonku, za vetra. Elektródové zváracie zdroje sa používajú naprieč všetkými oblasťami priemyslu a remesla.

 

 • Telefonické objednávky
  +421 917 488 885
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 100 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Dodávame produkty
  priamo od výrobcov

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.