ZVÁRACIA TECHNIKA | PREDAJŇA & E-SHOP

Firma Böhler Welding, je priekopníkom v oblasti spotrebných materiálov pre zváranie, ponúka na celom svete výhradný rad výrobkov pre zváranie. Viac ako 2 000 výrobkov je nepretržite prispôsobované aktuálnym špecifikáciám priemyslu a požiadavkám zákazníkov; tieto výrobky sú certifikované uznávanými inštitúciami, a teda schválené pre najťažšie aplikácie v oblasti zvárania. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o spoľahlivého partnera pre zákazníkov, motto "lasting connections" predstavuje filozofiu značky z hľadiska zvarov i osobných vzťahov.

S našimi zváracími zdrojmi Terra & Uranos sme stanovili nové štandardy vo všetkých štandardných a špeciálnych procesoch zvárania. Priemyselne jedinečné párovanie kombinuje spotrebný materiál, zdroj energie a príslušenstvo na zváranie, aby Vám poskytlo spoľahlivé a vysoko výkonné zváranie. Umožní Vám vykonávať opakovateľné BEST zvary v triede zvarov. To je to, za čo stojíme - s 5-ročnou zárukou na všetky zváracie zariadenia Terra a Uranos.

Zváracie zdroje BÖHLER

BÖHLER Welding Terra


Kompaktná a robustná konštrukcia zváracích strojov Terra umožňuje použitie v rôznych pracovných prostrediach, dokonca aj v stiesnených priestoroch. Zváracie zdroje Böhler Welding z produktovej rady Terra od sú vhodné pre procesy MMA, manuálne a poloautomatické, TIG DC a MIG / MAG a ponúkajú výkonový rozsah od 150 do 500 ampérov. Zváracie stroje Terra radi čelia veľkým zaťaženiam a zaručujú vám konzistentný výkon pre každý zvar každý deň.

BÖHLER Welding Uranos


Prémiové zváracie zdroje série Uranos sú vybavené množstvom technických prvkov. Zváracie zdroje Böhler Welding z produktovej rady Uranos je možné používať v manuáloch MMA, impulzoch TIG AC / DC, MIG / MAG, MIG / MAG a multiprocesoch a majú výkonový rozsah od 150 do 500 ampérov. Inšpirujú zváračov dopytom založeným na požiadavkách vopred nastavených parametrov zvárania v závislosti od požiadaviek, pričom zaručujú reprodukovateľné a vynikajúce výsledky zvárania - a tým aj trvalé spojenia.

Všetko potrebné pre zváranie pod jednou značkou

voestalpine Böhler Welding podniká ďalší zámerný krok smerom k tomu, aby sa stal skutočným poskytovateľom komplexných riešení zvárania. Dokonalá kombinácia spotrebného materiálu a zváracích zdrojov ponúka našim zákazníkom ďalšie výhody a možnosti optimalizácie v celom hodnotovom reťazci.

Najvyššie požiadavky: Od vlastností produktu po výhody pre zákazníka

 • Zváracie materiály a zváracie zdroje tvoria perfektnú symbiózu pre všetkých zákazníkov spoločnosti Böhler Welding.
 • Harmonicky koordinovaná interakcia spotrebného materiálu a strojov zaručuje ideálne vlastnosti vznietenia a konštantný prívod drôtu.
 • Optimalizované krivky výkonu vedú k prvotriednym výsledkom zvárania.
 • Zváracie zdroje Böhler sú vyrábané v Európe a zaručujú najvyššiu kvalitu výrobkov a služieb.
 • Dodržiavame náš prísľub kvality so záručným krytím až päť rokov. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na dôveryhodné partnerstvo a trvalé spojenia.

Zváracia kukla BÖHLER Evolution Vision 65FM matná modrá

Samostmievacia kukla BÖHLER Evolution Vision 65FM je vysokoodolná zváracia kukla s ultra vysokým rozlíšením a technológiou skutočných farieb v kombinácii so širším rozsahom odtieňov a funkciou automatického tienenia. Evolution (Vision) je názov pre novú produktovú skupinu OOP produktov BÖHLER pre špičkové zváracie kukly a dýchacie systémy. Samostmievacia kukla BÖHLER Evolution Vision65FM je zváračská kukla s automatickým zatemňovaním a výklopným ADF. Tieto funkcie kombinujú zváračskú kuklu so širokouhlou brúsnou kuklou.
564,00 € s DPH
470,00 € bez DPH
0 s DPH
0 bez DPH
0 s DPH
0 bez DPH

Zváracia kukla BÖHLER Evolution Vision 65F výklopná

Samostmievacia kukla BÖHLER Evolution Vision 65F je vysokoodolná zváracia kukla s ultra vysokým rozlíšením a technológiou skutočných farieb v kombinácii so širším rozsahom odtieňov a funkciou automatického tienenia. Evolution (Vision) je názov pre novú produktovú skupinu OOP produktov BÖHLER pre špičkové zváracie kukly a dýchacie systémy. Samostmievacia kukla BÖHLER Evolution Vision65FM je zváračská kukla s automatickým zatemňovaním a výklopným ADF. Tieto funkcie kombinujú zváračskú kuklu so širokouhlou brúsnou kuklou.
444,00 € s DPH
370,00 € bez DPH
0 s DPH
0 bez DPH
0 s DPH
0 bez DPH
 • Telefonické objednávky
  +421 907 233 698
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 100 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Dodávame produkty
  priamo od výrobcov

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.