Firemný blog

Aplikačné zváracie centrum
27.02.2023

Aplikačné zváracie centrum

Zariadili sme si vlastné aplikačné zváracie centrum!
V rámci trendu automatizácie a robotizácie sme nastúpili na vlak, do ktorého pozývame našich zákazníkov prostredníctvom prezentácií a aplikácií. Vlak trendu automatizácie a robotizácie, nás a našich zákazníkov zavezie do budúcnosti, ktorá sa nezastaviteľne stáva realitou!
Nový dvoj-podávač prijateľnej veľkosti
27.02.2023

Nový dvoj-podávač prijateľnej veľkosti

Plníme požiadavky zákazníka
Ďalší prírastok ako dôkaz, že pre nás platí heslo „náš zákazník náš pán“! Jeden z našich najväčších zákazníkov nás oslovil s potrebou oddeleného dvoj-podávača pre použitie dvoch rôznych typov zváracieho drôtu s prijateľnými rozmermi a hlavne hmotnosťou. Podávač je osadený na výsuvnom zváracom ramene, ktoré je taktiež našim výrobkom.
Národné dni zvárania 2022
13.10.2022

Národné dni zvárania 2022

Zúčastnili sme sa v poradí XIII. konferencie „Národné dni zvárania“ v Demänovskej Doline.

Našim zákazník sme prezentovali odborné prednášky z oblasti zvárania. Zamerali sme sa na témy zamerané na inovatívne procesy a postupy pri zváraní, automatizácie a robotizácie zvárania a v neposlednom rade bezpečnosť a kvalitu zvárania.

Zváracie rameno
12.10.2022

Zváracie rameno

Od začiatku pôsobenia na trhu sa snažíme našim zákazníkom vyhovieť v každej požiadavke a aj z tohto dôvodu sme investovali čas a skúsenosti do vývoja vlastného ramena pre zváracie zdroje.

Jedná sa o dôležitého pomocníka v oblasti zvárania, ktorý sa od okamihu prvého použitia stáva neoddeliteľnou súčasťou zváracieho zdroja a vďaka aplikovaným skúsenostiam do vývoja sme vytvorili pomocníka pre každého zvárača.