ZVÁRACIA TECHNIKA | PREDAJŇA & E-SHOP

Menu

 

Podávač drôtu LORCH MF-10

Kompaktný, extrémne stabilný a plne izolovaný.
Nový podávač drôtu s plnou ochranou od spoločnosti Lorch na náročné použitie

Ultrakompaktný a mimoriadne ľahký: Nový podávač drôtu MF-10 od spoločnosti Lorch Schweißtechnik pre rad MicorMIG.

Vďaka kompaktným rozmerom, nízkej hmotnosti a robustnej konštrukcii ponúka spoločnosť Lorch Schweißtechnik GmbH nový podávač drôtu s plnou ochranou, ktorý ponúka perfektné výsledky zvárania aj počas extrémnych podmienok. Inovatívny podávač drôtu bol vyvinutý rovnako pre sériu zváracích zdrojov S tak aj MicorMIG.


Zváranie sa môže veľmi rýchlo zmeniť na fyzicky vyčerpávajúcu záležitosť v obzvlášť stesnených náročných pracovných prostrediach, ako je stavba lodí, výroba veľkých komponentov, stavba kontajnerov alebo priemyselná výroba. To predstavuje veľkú výzvu tak pre zvárača, ako aj pre zariadenie. Spoločnosť Lorch vyvinula nový plne izolovaný podávač drôtu MF-10 práve na tento účel. Vďaka svojim ultrakompaktným rozmerom 620 x 245 x 310 milimetrov (D x Š x V) je veľmi vhodný na použitie v šachtách s 200-milimetrovou cievkou (D200). Vďaka nízkej hmotnosti sotva 10 kilogramov sa ľahko prenáša aj na väčšie vzdialenosti. Na rozdiel od bežných kovových komponentov je MF-10 vyrobený z vysokoúčinného plastu, vďaka čomu je plne izolovaný a výborne sa hodí aj do komplikovaných a náročných oblastí použitia. Vďaka svojej extrémnej stabilite a robustnosti bez problémov odolá pádu zo 60 centimetrov, čím jasne prevyšuje normu 25 centimetrov.


Jednoduchý prístup k rýchlospojkám hadíc bez použitia náradia a užívateľsky prívetivé zaistenie a odľahčenie ťahu sa tiež postarajú o to, aby sa dal zväzok hadíc ľahko vybrať. Priehľadný kryt cievky umožňuje zváračovi kedykoľvek ľahko skontrolovať zostávajúci drôt na cievke. Integrované vnútorné osvetlenie špeciálne pre verziu MicorMIG umožňuje jednoduché ovládanie a výmenu cievky drôtu aj pri zlom osvetlení.


Držadlo na prenášanie podávača bolo optimalizované aj pre náročné praktické použitie a v modeli MF-10 zostane vždy nad ťažiskom podávača drôtu. Vyrovnanie rukoväte a z tohovyplývajúci ergonomický uhol zabraňujú krútiacemu momentu na zápästie pri prenášaní, čo výrazne odľahčuje zvárača pri prechode cez šachtu alebo pri podávaní z lešenia.


Nový podávač drôtu MF-10 s plnou ochranou je k dispozícii v štyroch rôznych verziách. Dve z nich sú určené pre sériu MicorMIG s priemerom cievky drôtu 200 milimetrov (D200) a 300 milimetrov (D300), vybavené ovládacím panelom ControlPro. Pre zváracie jednotky série S je k dispozícii podávač drôtu s plnou ochranou MF-10 s ovládacím panelom XT, na výber s malým (D200) a veľkým (D300) krytom cievky.


Spoločnosť Lorch Schweißtechnik GmbH je popredným výrobcom oblúkových zváracích systémov pre priemyselné aplikácie, kovospracujúce podniky a použitie v automatizácii s robotmi a kolaboratívnymi robotickými systémami. Už viac ako 60 rokov sa kvalitné systémy Lorch vyrábajú v Nemecku v jednej z najmodernejších fabrík na výrobu zváracích systémov, ktoré sa vyvážajú do viac ako 60 krajín. Zváracia technika od spoločnosti Lorch v sebe spája skvelé praktické využitie, veľmi jednoduchú obsluhu, ako aj vysokú ekonomickú efektívnosť, čím stanovuje nové technologické štandardy na trhu.

 

 • Telefonické objednávky
  +421 907 233 698
 • Doprava zadarmo
  pre objednávky nad 100 €
 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • Zákaznícky servis
  a starostlivosť
 • Dodávame produkty
  priamo od výrobcov

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.