Property

Prenájom nebytových priestorov je dôležitou súčasťou obchodných vzťahov firmy VALTEC spol. s r.o.. Potrebuje zriadiť prevádzku Vašej firmy, ale nemáte potrebné priestory? Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti priestorov a možno už zajtra budete sídliť v nových priestoroch Vašej spoločnosti.

automatizácia-obrázok

Prenájom kancelárskych
priestorov

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s rôznymi výmerami podľa potreby záujemcu. Kancelárske priestory sa nachádzajú v zrekonštruovaných budovách (nová elektroinštalácia, nové okná, stierky, podlahy, klimatizácia, zabezpečovací systém). Bezproblémové parkovanie na veľkom parkovisku priamo pred budovou. Výborná lokalita – rýchle napojenie na diaľnicu.

automatizácia-obrázok

Prenájom skladových
priestorov

Ponúkame na prenájom moderné skladové priestory v blízkosti mesta ZVOLEN. Výborná dostupnosť pre kamióny. Možnosť prenájmu samostatných paletových miest. K dispozícii je manipulačná technika, vrátane obsluhy. Celková kapacita skladu: 10000 paletových miest.

automatizácia-obrázok

Prenájom priemyselných
budov

Ponúkame do dlhodobého prenájmu priemyselné, administratívne a skladové priestory, nachádzajúce sa v strážených a oplotených areáloch.